Hakkımızda

75. Eston Çamlıevler Sitesinde 12 Blok 529 daire bulunmaktadır. Sitede 10 dönümlük bahçe, tenis kortu, basket sahası, çocuk parkı, halı saha, büfe, hizmet amaçlı sosyal tesis, açık alan spor aletleri, yürüyüş yolları, kapalı açık otopark alanları, 24 saat güvenlik, jeneratör, su depoları mevcuttur. Sitemiz, doğalgazlı merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır.5627 sayılı Enerji Verimliliğ Kanununun, Merkezi Isıtma Giderlerinin Paylaştırılmasına İlişkin Yönetmeliği gereği her dairenin ısı tüketimleri ısı pay ölçerlerle belirlenmektedir. Konumu dolayısıyla İstanbul’un her yönüne kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

Sitenin Yönetimi

Site yönetimi, Ataşehir Tapu ve Kadastro Sicil Müdürlüğü kayıtlarında 785 Ada, 75 parsel üzerinde bulunan Çamlıevler Konutları Yönetim Planına ve Kat Mülkiyet Kanununa göre idare edilmektedir.
3 kişilik Yönetim ve 3 kişilik Denetim kurulunca ve 1 site müdürü ona bağlı muhasebe, güvenlik, teknik, temizlik, bahçıvan, kafe personelinden oluşmaktadır.

Önemli Bilgiler

Eston Çamlıevler Site Yönetimi

Sitemize Hoş Geldiniz

GENEL BİLGİLER:

SİTEMİZDE MEDENİ BİR TOPLUM OLARAK YAŞAYABİLMEK İÇİN YÖNETİM PLANIMIZDA DA VAR OLAN AŞAĞIDA YAZILI KURALLARA UYALIM, UYMAYANLARI UYARALIM.

SİTE YÖNETİMİ